Karbonový lifting

Karbonový lifting

Karbonový laserový lifting také známý jako Hollywodský laserový peeling je další doplňující služba, kterou ve svém studiu nově poskytuji. Jedná se o osvědčenou a bezpečnou beauty proceduru s okamžitými výsledky, zejména rozjasnění pokožky, omlazení a zpevnění pokožky, redukce vrásek díky stimulaci tvorby kolagenu, redukce kožní hyperpigmentace, stažení rozšířených pórů, redukce akné a zasažení bakterií způsobující akné. 


Při laserovém peelingu se na obličej nanese speciální maska s obsahem uhlíku (karbonová maska), která se po krátkém působení pomocí laserového paprsku i spolu s nečistotami z pleti odstraní. Karbonová maska kromě nečistot odstraní i odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz. Pleť je po ní viditelně čistá a rozzářená. 

Laserový peeling je vhodný pro jakýkoliv typ pleti  a je tak jemný, že jej můžete podstoupit každý měsíc jako součást vaší pravidelné kosmetické péče. S každým ošetřením díky zvýšené tvorbě kolagenu uvidíte rozdíl v kvalitě vaší pokožky a udržíte si svůj mladistvý vzhled.

Ošetření nezabere více než 30minut a je možné ho opakovat nejdříve po 4 týdnech.

Cena ošetření je 1800 Kč